Marta Maluje Makijaż Kutno

O firmie


Nazywam się Marta Sokołowicz. Jestem absolwentką Europejskiej Szkoły Stylizacji SELECT w Warszawie. Uważam, że w każdym makijażu najważniejszą rzeczą jest podkreślenie oraz wyciągnięcie na pierwszy plan naszego naturalnego piękna.

Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, tak, aby dopasować makijaż do Waszych potrzeb. Przed każdym makijażem omawiam dokładnie Wasze oczekiwania, doradzając przy tym, co jest dla Was dobre, a co niekoniecznie. Indywidualnie ustalam kolorystykę oraz intensywność makijażu, tak, aby każda z Was czuła się jak najlepiej.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo oraz o trwałość makijaży używam produktów z najwyższej półki, zakupionych w wyspecjalizowanych drogeriach. Wszystkie narzędzia, którymi się posługuję, są po każdym użyciu dokładnie dezynfekowane, ponieważ uważam, że higiena w pracy wizażystki jest rzeczą najważniejszą!

Oferta

makijaż, makijaż Kutno, make up, makijaż z dojazdem do klienta, wizażystka, make up artist, charakteryzacja, makijaż fotograficzny, makijaż ślubny, makijaż wieczorowy, makijaż biznesowy.